30 juuli, 2018

Täiuslik kodukontor

Sakk Disain (link) on sel suvel loomepuhkusel. Suvise puhkuse juurde võib vabalt kuuluda Rõõmsate Laste Festivalil osalemine, mida oma ettevõttega ka tegin. Kui ma eelmisel aastal vaid unistasin sellistel üritustel osalemisest, siis sel aastal olen saanud beebiraamatud ja -kaardid(ning kõõiiik teised tooted) juba kahel üritusel kaunilt laudadale ritta seada.
Kahjuks polnud mul võimalik viimasel minutil tehtud pakkumise tõttu osaleda Scandi Lifestyle Weekendil, mis toimus maikuus Noblessneri Sadamalinnakus. Väga huvitava mulje jättis endast kevadel toimunud minimess "Jess! Beebi tuleb!", aga kuna osavõtutasu osutus väikeettevõttele liiga krõbedaks, pidin sellest võimalusest loobuma. Järgmisel aastal on, mida oodata ja mille poole pürgida. 

Puhkus ühest heast asjast viib teise hea asjaga tegelemiseni. Minu kodukontoris on nüüd palju uut ning põnevat. Väga huvitav on märgata seda suurt muutust, mis on toimunud võrreldes ajaga, mil esimest korda oma monitorarvutile Ikeast laua sain. Tasa sõuad, kaugele jõuad. 


Ma alustan lõpust. Täna hommikul suundusin Helsingisse, et paari sealset sisustuskauplust külastada. Esimene kauplus, millesse sisenesin oli muidugi hoopis lasteriiete kirbukas, kus mul õnnestus lapsele ühed Pomp de Lux lühikesed püksid saada. Need on täpselt sellised, et kui ilmad juba külmemaks lähevad, sobib neid kanda ka sukkpükstega. Kuna riietega on laps hästi varustatud, ei pidanud ma vajalikuks midagi muud osta. Lootsin pigem leida üleriideid ja jalatseid, aga sel korral ei olnud sealt midagi valida.

Astusin läbi H&M koduosakonnast, et tooteid ja allahinnatud asju oma silmaga vaadata. Tegin just üleeile nende e-poest allahinnatud toodetele tellimuse. Soomes saab mõnikord allahindluse saamiseks kasutada klubikaardiga ostude eest kogutud punkte - nii sain ma kõigelt veel 20% lisaallahindlust.

Käisin veel Indiskas, Granitis ja Hemtexis. Granit, mis asub Forumi keskuses, on mulle alati väga huvitav pood tundunud. Ma ei ole sealt varem midagi välja valinud ja alles täna tegin oma esimese ostu. Mul on nüüd Graniti kohvikulp. Jee!

Suurus 90x90 cm Olen kodukontorisse passitanud erinevaid vaipasid, mis mul kodus olemas on , aga ükski neist ei ole sobinud. Paar päeva tagasi jäi mul Jumbo Hemtexis silma ümmargune jutenöörist vaip ja täna ostsingi selle Helsingist ära. Mini mereheinast korv tuli ka minuga ühes. See on nii armas, sobib hästi lillepoti ümber ja läheb kokku kahe mereheinast korviga, mis mul juba varasemalt elutoas olemas on.

Taim on alokaasia - mürgine, aga ilus.

Arvutilaua lauaplaat on nüüd suurem (75x150 cm) ja kaks ADILS jalga said asendatud FINNVARD puidust jalaga. Igatsesin neid mõlemat juba nii ammu. Ikeast lisandusid laua peale veel RANARP lamp ja leinunurgast haarasin kaasa hea hinnaga vineerist sahtliboksi. 

 Seemisnahaga kaetud märkmik seisab kaunistusena laual. Ma ei ole veel raatsinud sinna midagi sisse kirjutada. Muide, kas on juba aru saada, et mulle meeldivad taimed? See pisike on puis-turdleht, mille ostsin kevadel, aga pikka aega oli ta mu õe juures aknalaual. Tõin ta lõpuks koju ning kuna osa temast oli seal otsa saanud, istutasin ta väiksemasse potti ümber. Põrandal olevas valges korvis on kummi-viigipuu. Ta oli varem mereheinast korvis, aga vahelduseks tõstsin sinna ümber.Kas oskate soovitada printerit? Praegune jubedalt koliseb tööd tehes ja on aeglane.

Panipaigana lisandus töönurka Tellkiddo tähestikuga paberkott, mis enamus oma eluajast on veetnud lapse toas mänguasjade hoidjana. Lapse toas on nüüd Tellkiddo suletud silmadega kott, mis on vähem kulunud ja seisab tänu sellele paremini püsti. Selles kotis hoidsin varem beebiriideid, millele nüüd uue ja parema koha otsin. Tähestikuga koti serva voltisin päris alla ja praegu hoian seal paberilõikurit. Sellisena kestab see kott veel paar aastat.


Ma tunnen end siin laua ääres nii hästi. Nüüd võib südamerahus loomepuhkuselt naasta. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar