14 juuli, 2018

MUUDATUSED ELUTOAS

Viimased suured muutused elutoas said tehtud möödunud aasta sügisel. Diivanile panin uued katted ning lisandus sama sarja tumba. Seinale tellisin Deseniost pildid ning uuendusi oli teisigi. See postitus on loetav siin.

Vaip ja diivanilaud olid elutoas need esemed, mida plaanisin kunagi tulevikus välja vahetada. Aastaid tagasi sai Ikeast ostetud hele pika karvaga vaip. Sellest vabanemise vajadus muutus iga päevaga aina suuremaks, sest seda oli väga raske hooldada. Kuidas hooldate suurte mõõtudega pikakarvalist vaipa? 
Vanast diivanilauast on mul siin blogis isegi eraldi postitus tehtud(link). Siia koju kolides oli see meie ainuke variant ning alustuseks sobis ta hästi.
Eks me oleme abikaasaga vaikselt ikka mõlgutanud mõtteid uuest vaibast ja lauast, aga pole nagu ekstra neid otsimas käinud. Ühel päeval reklaamposti sirvides jäi mulle Jyski lehes silma üks diivanilaud, mida kohe abikaasale näitasin. Sirvisin veel edasi ja ka vaibad tundusid olevat õiges mõõdus ning hea hinnaga. Mingisugune sooduskampaania oli alanud. Kas Jyskis ei ole need mitte aastaringselt? :) Järgmisel päeval läksime neid poodi vaatama.

Valituks osutunud vaip on vanast palju väiksem, olematu karvaga ning kerge. Ostetud Soome Jyskist (link). Hind 40€.
AULUM sarja diivanilaud on samuti saadaval Soome Jyskis. Hind 75€. (link)Mu abikaasa kurdab tihti, et tema jaoks on elutoa valgustus nõrk ning laes võiks mingi teine valgustus olla. Mina aga arvan, et sellesse korterisse tehtud senise lahenduse puhul ei sobi laevalgustit vahetada.
Hetkel olen täiendamas enda kodukontori nurka ning ostsin sinna Ikeast laualambi. Samas sarjas on olemas ka põrandalamp ning nii ma pakkusingi abikaasale varianti paigaldada selline diivani kõrvale lisavalgust andma. Valisime selle sisse võimalikult palju valgust andva led pirni. Ikea RANARP põrandalamp. (link) Hind 39.90€.


Emerald palmi potiks on nüüd üks korv, mille kohalikust uuskasutuskeskusest ühes paljude teiste detailidega enda koju olen leidnud. Mulle nii väga meeldib nädalas vähemalt korra selles poes käia. Mis sest, et alati sealt midagi ei leia.
Väga hea oli üle pika aja üks postitus teha. Lisaks tahan tänada kõiki neid, kes leidsid üles minu blogi remondi- ja sisustusblogide kategoorias ning hääletasid. Teid oli uskumatult palju ja ma ei uskunud oma silmi seda numbrit nähes. Suur tänu!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar