08 november, 2017

Vaaside üleküllus

Saabusin paari päeva eest Eestist tagasi koju. Ma alati ootan reise Eestisse, aga koju tagasi jõudmine on veel parem.

Mõni nädal tagasi ostetud eukalüptikimp oli nüüdseks täiesti kuivanud. Ma valasin vaasist vee ära ja lõikasin vees olnud varreosa tagasi. Eukalüpt on kuivanult tugev ja ei pudene. Asetasin nad veel natukeseks ajaks vaasi, kuni raatsin lõpuks täiesti ära visata.

Kes jälgib mind Instagramis ( @katrinsakk ), nägi ehk postitust, milles mainisin hiljuti Prismast ostetud roosa vaasi saatust. Mulle sattus praak, mis lasi vett läbi. Ma sain toote millegi muu vastu vahetada, sest ostutsekki mul enam alles ei olnud.

Helepruun vaas, millesse nüüd kuivanud euklüpti sättisin, on ostetud Tartu Lõunakeskuse Rimist (4€).  Nii hea leid, mis asendab hästi roosat vaasi. Selle värv sobib elutoa toonidega, mahutab lilli isegi paremini kui roosa ja sobib suure valgega kokku. Neile kahele plaanin ma lisaks osta veel selle.


Avalik saladus on aga see, et mul on peale nende kahe vaasi veel kuus vaasi. Kuuest kaks jäävad kindlasti alles, aga ülejäänud neli lähevad annetamisele.

Mulle meeldib lilli osta. Viimati just ostsin suure valge vaasi sisse kimbu krüsanteeme. Roose kipub kass närima, aga krüsanteeme ta ei paista tahtvat ja need püsivad hästi vaasis ka.  Kas te ostate ka koju lõikelilli?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar