22 oktoober, 2017

Uus tekk on parem kui vana

Ma parem üldse ei hakka rääkima, kui vana oli meie vana tekk, mille just ära viskasin. Miskipärast sai uue ostmist pidevalt edasi lükatud ja nii magasimegi aastaid ja aastaid sama tekiga. Sellest polnud enam midagi järel ning kõigele lisaks oli tekk liiga väike (uppus H&M Home 240x220 tekikoti sisse, kuigi mõõt oleks pidanud klappima). Pesemine ja kasutamine oli seda tekki kõvasti räsinud.
Miks siis sai seda teki ostu nii kaua edasi lükatud? Saadaval on lihtsalt nii palju erinevaid suurusi ja materjale, et valiku tegemine läheb keeruliseks. Millisest poest osta? Hiljem on ju vaja ka sobiv tekikott leida. Mina otsustasin uue teki suuruseks valida 240x220, sest ma tean, kuskohast saab hõlpsasti sellele suurusele ilusat ja hea hinnaga voodipesu - H&M Home ja Ikea. Ikea tekkide hulgast oli valikut lihtne teha. Ma vajasin õhukest ja soodsat ning valituks ostutuski Ikea GRUSBALD (link). See on üks odavaimatest tekkidest, mis neil valikus on.Ühes vana tekiga viskasin ära ka ühe valge voodipesukomplekti(200x220, mis oli vanale tekile natuke väike, aga mitte liiga väike, et kasutada ei saaks), mille kunagi Jyskist ostsin. See meeldis mulle väga, aga mul ei õnnestunud seda pesus enam päris valgeks saada. Mulle meeldisid selle komplekti padjapüüridele tikitud nimetähed, mille me ema tikkimismasinga sinna tikkisime.

Olen varemgi vanadest voodipesukomplektidest loobunud ning nüüd oligi meil alles vaid see üks, millesse vana tekk uppus. Niisiis ostsingi uuele tekile juurde voodipesukompleti. Tahtsin hästi lihtsat ja ühevärvilist. ÄNGSLILJA (link) oli just täpselt selline.

Kas oskate soovitada veel kauplusi, mis müüvad 240x220 suuruses voodipesu?


2 kommentaari:

  1. Ma just eelmine nädal tegin sama asja läbi, uus tekk+padjad ja uus voodipesu komplekt H&Mist (mu lemmikud, nüüd vist juba kolmas komplekt). Sai ka valitud mõõdud 200x200, kuna vähemalt tean, et H&Mist leian hõlpsasti sinna voodipesu :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. H&M teeb tihti igasugu sooduskampaaniaid ka(vähemalt Soomes).:)

      Kustuta