13 oktoober, 2017

elutoa ja kodukontori ülevaade

Plaanitud muutused elutoas võtsid hoopis teise pöörde, kui äsja raami sisse paigutatud pildi diivani kohale seina vastu tõstsin. See sobis sinna nii hästi. Seejärel otsustasin TV seina peale pilte mitte panna, sest paberil ja minu peas nägi see kõik palju parem välja. Pildid oleksid seal seinas liialt palju müra tekitanud. Tühjana on see sein palju ilusam ning tasakaalustab kogu toa. Pildid tellisin Desenio.fi veebipoest. Märkasin just õigel ajal mitmel skandinaavia blogijal Desenio postitusi ning sain ühest ka otsitud sooduskoodi, millega tuli kogu ostukorvilt 30% allahindlust. Postikulu ei lisandunud, sest ostukorvi hind oli enne allahindlust täpselt õige. Kolme päevaga oli pakk kohal.


Valituks osutus üks 50x70cm pilt ja kaks 30x40cm pilti. Kaks pilti on tegelikult samad - üks on lihtsalt lähivõte. Aaloe lähivõttele ostsin veidi suurema raami ja lisasin paspartuu. Selle koht on nüüd kodukontori seinal, sest seinavõrk, mille sinna olen plaaninud, pole teed minuni leidnud.
Teised kaks pilti sättisin lightboxi juurde seinale. Nende kõrval on mustvalge joonistus minust ja mu abikaasast, mille tegi üks Leedu kunstnik Palangal.

Kapile sain soovitud nupud. Samasugused on ka kodukontori sahtlitel. Jalgu mul kapile endiselt ei ole. Mulle meeldiksid tohutult need jalad (link), aga enne tellimist võtan veidi mõtlemisaega.
Jõudsin ümber mõelda ka kõlarite värvimise osas. Senikaua, kui meil keskkõlarit pole, võivad nad ka tumepruunid olla.


Kummi-viigipuu on endiselt omal kohal. Mulle väga- väga meeldib ta seal mereheinast korvis. Samapalju või veelgi rohkem meeldib mulle selle korvi veidi suurem teisik, mille sain Soome K-Rautast(link). Ta on IKEA korvist palju kvaliteetsem ning on analoog sellele(link).
Selles on väga mugav kõiki tekke ja pleede hoiustada, mida on elutoas hetkel kasutusel koguni kolm. Sinna mahuvad kõik vabalt sisse. Lisaks näeb ta niisamagi vinge välja.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar