23 september, 2017

Uus magamistuba

Magamistuba enne:

Akna ees rippusid lillelised Hemtex'i kardinad. Voodist paremal hoidis enda kohta pisike pruun öökapp. Ukse kõrval seisis suur kolme sahtliga kummut. Voodipeatsist vasakul asetses valge Eames stiilis tool. Põrandal otsis oma kohta must kootud vaip(rullisin teda aeg-ajalt kokku ja panin kappi). Voodile sättisin lisaks suurtele karvastele pallidele ka Hemtex'i padja(d), millel oli kardinatega sama muster. Voodikattena kasutasin ühte Perfecthome e-poest ostetud pleedi. Kapipealsed olid meil enamus ajast tühjad. Pruunil öökapil oli kell ja kummutile tõstsin vahepeal mõned potililled. Magamistoa ühes seinas on suur liugustega kapp, milles on kõige rohkem ruumi riputamist vajavatele riietele. Vaata pilti vanast magamistoast SIIN.


Ma soovisin magamistuppa ühesuguseid öökappe juba meie eelmises kodus. Praeguses kodus oleme elanud nüüdseks juba pea aasta ja magamistuba sai sisse kolides sisustatud sama mööbliga eelmisest kodust. Panime lihtsalt mööbli sinna paika ja enam vähem nii nad ka jäid(kummutit ja tooli tõstsin korra ümber).

Otsustasin lõpuks muudatuse ette võtta - leida öökapid ja muuta magamistoa täielikult uueks. Tegelikult juba mõnda aega tagasi soetasin Prismast uue valge voodikatte. Sellega oli korras! Nüüd seadsin sammud IKEA'sse ja tõin sealt koju uued kardinad (link, hind 9,99), padjakatted (link, hind 9,99 ja link, hind 6,99) ja kapid. Valituks osutusid STUVA sarja sahtlitega kapid. Üks kolme sahtliga (link, hind 70.-) ja teine kahe sahtliga (link, hind 60.-). Sahtlitesse sisse ostsin kaks komplekti sisusid (link ja link). Padjakatetele kehtib hetkel kampaania osta 3 maksa 2.
Musta vaipa olen ma korduvalt kokku ja lahti rullinud, sest mul kohe kuidagi ei tekkinud selle vaibaga seal toas seda õiget tunnet. Aga nüüd, kui toas on uued valged kapid, valged kardinad, valge voodipesu, siis see must vaip annab sellele kõigele tasakaalu ja mulle nii väga meeldib ta seal voodi ees.Kappidele sättisin mõned pildid meie pulmapäeval toimunud pildistamisest. Lõpuks sain võtta kasutusele musta raamiga klaasist pildiraami. Mul on teine selline veel, aga kuna seintele ma midagi riputada ei saa(välja arvatud krõpsudega) ja pole ka teist kandikut/alust mille peal ta püsti püsiks, siis peab ta veel oma aega ootama. Ma tahaks mõlemale kapile samas stiilis kandikuid, kuhu kõik asjad peale laduda. Aja jooksul ilmselt muudan neid detaile. Kuigi praegu tundub kõik paigas olevat, pole välistatud pisikesed muudatused. Juba on mul plaanis osta IKEA'st see. Saan selle sees Prantsusmaa rannast kaasa toodud kive esitleda.

Selline ongi meie uus magamistuba. Kass naudib juba täiega. Kahtlemata veedan ka ise selles toas nüüd palju rohkem aega.
IKEA'st sain veel palju muudki teistesse tubadesse ja kööki - nagu seemneks või nii. Esimesena räägin teile ilmselt elutoa sellest osast, kus asetseb arvutilaud.

--
Katrin Sakk

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar