20 mai, 2017

Uuskasutus - Brio pliit


Kierrätyskeskuses käin ma enamasti lapsele mänguasju otsimas. Olen sealt saanud väga korralikke ning huvitavaid puidust eksemplare ja palju muudki. Parim aeg sealt midagi head leida on ilmselt ennelõunane aeg. Täna näitan ühte tõeliselt toredat leidu, mille rabasin endale vahetult enne poe sulgemist - Brio pliit. Selle järgi võiks eeldada, et nad lisavad päeva jooksul pidevalt uusi tooteid? Pliit on väga heas seisus - ainult klaas on ukse eest puudu ning leiab ka mõned üksikud kriimud. Hind 3€.

Mu lapsel oli tegelikult mänguköök olemas, aga vaikselt unistasin talle IKEA köögi ostmisest. Sest puidust köök oleks palju paremini muu sisustusega kokku sobinud. Õnneks tuli Brio pliit ja päästis olukorra. Nüüd hakkan silma peal hoidma Brio kraanikausil. Mänguasjapood Toys"r"us on siit kiviga visata ning internet annab vastuse, et sealt võib seda leida. Ideaalne sünnipäevakingitus!

Mänguköögi osas pole me veel otsust langetanud. Võib-olla viime vanaema juurde, aga pole välistatud ka müüki panek, sest köök on korralik.

Sättisin pliidi paika ja tuba sai hoopis uue ilme. Seinale pole ma veel kleebiseid leidnud, aga olen silma peal hoidnud näiteks nendel (link). Postri eemaldasin seinalt, sest kass kippus selle nurki lahti kiskuma ja ära närima. Natuke jõudis ka kahju teha, aga raam päästab olukorra. Seina kaunistamiseks olen tegelikult mõlenud selle tellimisele. Nendega saaks laua kohale vahvaid sõnumeid sättida. Ka väike Lightbox oleks äge, aga neid on vist ainult musti? Samas alati on võimalik värviline tähekomplekt osta ja see annaks ka palju juurde. Mulle meeldib mustvalgele värvi lisada. Värvi järgi ritta sätitud raamatute ja riiuli juurde sobiks kenasti üks kohver. Näiteks see või see. Sinna saab peita kõik pisikesed köögitarvikud.

Heakene küll, aitab selle nimekirja täiendamisest, uuskasutusega pole sellel mingit pistmist. Soovin kõigile kaunist nädalalõppu!

2 kommentaari:

  1. Hei, kas mänguköök on teil alles või panite müüki? :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. See on meil veel alles, aga maale vanaema juurde viidud, et siis seal olles mängida saaks. :)

      Kustuta