10 aprill, 2017

a Little Lovely company riiul ja uues kuues väikelaste laud


Paari päeva eest sain laua renoveerimisega valmis. Eelnevalt punast värvi olnud laud sai nüüd uue kauni valge välimuse. Algselt plaanisin kriidivärviga teha, kuid mu abikaasa oli selle värvi suhtes väga kahtlev. Otsustasime siis hoopis tavalise puiduvärvi kasuks. Abikaasa lihvis töö juues laua ära. Värvida sain kodus. Peale kolme värvikihti oligi laual täitsa kena jume. Natuke triibuline jäi, mida võib-olla piltidelt näha pole, aga sellest pole midagi hullu. Laud on ikka väga ilus ja sobib nüüd kenasti ülejäänud mööbliga kokku.

Täpselt õigel ajal sattusin poes ka toredale allahindusele ja sain lapsele serviisi koos kookide ja muffinitega. Kokku 18 osa ning hind oli 8€ 13€. Ostetud Soome Citymarketist. Sobib kenasti uue lauaga kokku.


Vikerkaarekujulise riiuli tellisin tegelikult koos eelmises postituses näidatud postriga. Vaata SIIA. Hind 23€. Kinnitasin seinale kolme krõpsuga.

Nimetähed eemaldasin seinalt ajutiselt ning enne tagasi ei paiguta kui olen teised planeeritud asjad ka seinale saanud. Nendest aga räägin juba mõnes teises postituses.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar