31 märts, 2017

Spy Girl Celadon - Petit Monkey


Ma tellisin kunagi ammu ühest Rootsi sisustuspoest Tellkiddo paberkotid. Postikulu oli naeruväärselt odav ja soovitasin ka teil sinna vaadata. Ma teadsin, et seal on väga lai valik postreid ja kuna mul oli plaan lapse tuppa paar postrit osta, siis asusin seal lehel neid vaatama. Valisin välja ja olin juba päris elevil kui ägedad nad seinal välja hakkavad nägema ja siis tabas mind pettumus. Rahvusvahelisi tellimusi polnud küll lõpetatud, kuid postikulu oli kasvanud kuus korda suuremaks. See äri jäi katki. Väga kahju!

Kuna ma sealt soovitud postreid ei saanud, suundusin ühte Soome veebipoodi, kus ma juba varem olin häid pakkumisi näinud. Tükk aega oli neil see poster allahinnatud ja paaril korral vist olen selle isegi ostukorvi lisanud, kuid ost jäi mingil põhjusel sooritamata. Selline ma olengi, käin erinevates veebipoodides asju ostukorvi lisamas ja virutan siis akna iksist kinni. Ilmselt tuli midagi olulisemat vahele.

Igatahes, tellitud sai Petit Monkey poster Spy Girl Celadon. See oli allahinnatud. Tellimise hetkel oleks mulle siiski teine poster rohkem meeldinud, aga spioonitüdruku hind sai otsustavaks. Ise olin rumal, et juba varem seda ära ei tellinud. Äkki läheb uuesti allahindlusesse!


 Väga hea, et selle ikkagi tellida otsustasin, sest Ta on võrratu! Nii ilus poster! Mõõdud: 29,7x42cm. Hind 16.60€ 7€. Veebipoodi saab vaadata siin. Sellest poest ostsin ka Lightbox'i, mis oli samuti ülihea hinnaga allahindluses.


Kohver on ostetud uuskasutuskeskusest. Need Lego Duplo kujud on ühed mu lapse lemmikud. Pingviinid lasevad Lego-liumäelt alla, panda sööb tal bambust, vaalale meeldib kraanist vett juua, vett pursata ja kalale "ampsti" teha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar