05 november, 2016

Suur marmormustriga kast

Ostsin juba mõnda aega tagasi Lidl'ist isekleepuvat kilet, et sellega mõned karbid ära katta. Head karpi mul kohe võtta polnud ja kiled jäid esialgu kappi ootele. Hiljuti tekkis mulle koju hea ja suur kast, mis oli taaskasutuseks ideaalne.
Ma täpselt ei oska öelda, kui palju kilet kulus, sest mul oli etikett eemaldatud. Arvan, et see kogus võis olla u 1,5m. Ühes rullis ei olnud väga palju ja mul jäi osa sellest üle ka. Sellist kilet saab ilmselt osta ehituspoodidest, kus on kindlasti üsna hea mustri- ja värvivalik. Kasti mõõdud 30x37x23.
Kassike oli juba esimesest hetkest, kui karbi välja võtsin, väga suur sõber. Igal võimalusel hüppas kasti ja oli väga mänguline. Jõudsime isegi korraks tülli minna ning seejärel vaatas ta natuke kaugemalt, kuidas ma kasti kallal askeldan.

Karbile kinnitust ma panna ei saanud, sest mul lihtsalt puuduvad selleks hetkel vahendid. Aga kinnitus tuleb selline nagu selles blogis on näidatud.
Mustrid karbil kumavad küll kile alt läbi, aga mind see  ei häiri. Sama kilega uuendasin ühe puidust kandiku põhja, mille pilti jagasin kunagi ka Instagramis. Seda näeb siin.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar