20 jaanuar, 2016

Portselanist küüslaugupurk

Kus hoiate teie oma köögis küüslauku ja sibulat? Minul on nad alati olnud koledas kausis või siis liiga suures korvis, mis on peidetud ühte alumisse köögikappi.
Juba mõnda aega tagasi jäi mulle Prismas silma säilituspurk sibulale. See oli parajalt suur ja õige disainiga, et sobituda minu kööki. Sel hetkel jätsin ma purgi ostmata. Nüüd sattusin ma jällegi Prismasse ja peatusin kodukaupade osakonnas, küüslaugupurgi ees. See rändas mulle otsejoones ostukorvi, aga kahjuks sibulapurki ma sellest Prismast enam ei leidnud.

Aga kuhu see purk nüüd panna? Praegu on tal ruumi H&M kandikul, koos pannilabidate, meresoola ning Santa Maria soola ja pipraga. Ei tahaks teda sinna alumisse köögikappi panna, aga samas on ju tore teinekord ust avades esimese asjana seda kaunist purki näha. Kõiki asju ei saa ju köögikapile ka koguda. Pealegi saab ta varsti endale kaaslase - sibulapurgi!

Neid säilituspurke teeb Eesti Portselan ning mul õnnestus nad internetist üles leida. Võtsin nendega ühendust ja sain teada, et juba järgmisel nädalal saadetakse uus kogus sibulapurke poodidesse laiali. Tundub, et ka otse nende käest on võimalik endale kuivainepurke tellida. Niisiis, kes soovib neid portselanist iludusi, suunduge Prismasse, Eesti Portselani tehasepoodi või nende veebilehele.

 Tahaksin veel eraldi mainida Santa Maria pipra- ja soolaveskit. Kvaliteetne on nii sisu kui pakend. Veskid töötavad ideaalselt ja näevad väga stiilsed välja. Mina ostsin mõlemad Maksimarketist. Parasjagu oli käimas kampaania ja sain nad soodushinnaga.6 kommentaari:

 1. Mul on selliseid purke oma ellu vaja ASAP!:)

  VastaKustuta
 2. Mulle ka kangesti meeldivad need Eesti Portselani purgid. Lisaks veel need rebase, karu ja öökulli piltidega. Tahaks kangesti tehasepoes ringi uudistada, sest koduleht ei anna just piisavat teavet kogu valiku kohta.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kui suvel Rakverre satun, siis kindlasti astun sealt läbi. :)

   Kustuta
 3. Mis hinnaga see küüslaugu purk on?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere! Hind võis olla umbes 6-8 euro kandis.

   Kustuta