30 jaanuar, 2016

Papist tähed ja paberkotid

Juba mõnda aega tagasi kirjutasin siin blogis sisustuspoest Room99.se. Tellisin sealt Tellkiddo paberkotid, mis jõudsid edukalt minuni juba mitu kuud tagasi. Hetkel kasutan neid oma lapse riiete hoiustamiseks. Ühes kotis on riided, mis on talle väikseks jäänud ning teises veel liiga suured riided. Väga mugav on ühest võtta ja teise panna. Ma olen siiani kuidagi suutnud hakkama saada ilma kapi ja kummutita. Kasutuses olevaid riideid pole üldse palju ja neid hoian mähkimisaluse juures kastis. Selline lahendus esialgu sobib. Tulevikus ehk saavad paberkotid mõne teise ülesande. Kui Arabellal tuleb kunagi tahtmine nende sisse ronida, siis vist tuleks midagi ümber sättida.

Ka papist tähtedest olen põgusalt rääkinud FB-s ja Instagramis. Tellisin need Arte.ee. Kaunistamiseks mingit erilist tehnikat ei kasutanud, lihtsalt kleepisin ühe külje dekoratiivpaberiga üle. Liimimiseks kasutasin PVA-d. Dekoratiivpaberi ostsin Kunsti ja Hobi galeriist.

 Kuna ma ei taha neid tähti igaveseks seinale jätta ja pärast nende eemaldamist remonti ka teha ei taha, siis pidin leidma mingi võimaluse ajutiseks kinnitamiseks. Mu mees teadis, et on olemas mingi selline teip, mida saab veatult eemaldada. Ma ise tegin netis veidi uurimustööd ja leidsin Moment teibi. Prismas näiteks isegi oli selline olemas, mida saab jälgedeta eemaldada. Me esialgu seda ära ei ostnud ning uurisime veel Bauhofist. Sealt soovitati Tesa Powerstrips-e. Tegelikult olin ma selliste asjadega varem kokku puutunud ka, vannitoas on paar nagi selle süsteemiga, aga ma ei osanud arvata, et ka värvitud seinale võiks see sobida. Igatahes proovisin järgi ja toimib. Tuleb ilusti seinalt maha ja ei riku värvitud pinda. Ainus miinus on see, et teipi ei saa objekti taha ära peita. Väike riba peaks paista jääma, et sellest eemaldamiseks kinni haarata. Viimasel pildil on näha, kuidas ma osavalt selle riba vastu tähte teipisin, et seda näha poleks. Näha on ikka, aga mitte iga nurga alt.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar