03 november, 2015

Vineerist lükanduksed ja hele laminaatpõrand


Umbes aasta tagasi sai meil valmis täieliku ümberehituse läbinud duširuum/wc. Lühidalt kokkuvõtteks neile, kes on selle blogi uuemad jälgijad, siis nagu juuresolevatelt piltidelt näha, ehitasime wc ja vannitoa kokku. Kuu aega tagasi saime ruumile ka ukse ette. Seni kasutasime "ajutiselt" vana, rohelise mustriga dušikardinat. Meeldetuletuseks lisan paar pilti praegusest duširuum/wc-st.


Kui sai valmis väike magamistuba ehk meie varsti kahekuuseks saava tütre tuba, sai uue ilme ka pool meie kodust. Hele laminaatpõrand on PVC asemel nii köögis, esikus kui ka lastetoas.Uksed on vineerist. Sobivas mõõdus plaadid tellisime Tartus asuvast mööblifirmast. Lükandsüsteem on ostetud Mööblifurnituuri Tartu esindusest. Laminaadi leiab siit.

10 kommentaari:

 1. Väga kihvt idee ja teostus! :)

  www.dodolce.com

  VastaKustuta
 2. Kui helikindel selline lükanduks on? Kui näiteks panna see lastetoa või töötoa ukseks.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mitte väga helikindel,aga natuke summutab ikka. :) Kui lahendada uksepaku osa teisiti, siis ilmselt oleks helikindlam. Meil jääb sinna päris suur vahe. Elutoas on meil aga hoopis teistmoodi lükanduks, mis liugleb põrandal ja summutab kodukino helid väga hästi ära.

   Kustuta
 3. Väga kena vannituba, kas tohib uurida, kui palju see remont maksma läks?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh!
   Täpselt ei mäleta, aga umbes 2000€.

   Kustuta
 4. Hei, Tahtsin nende lükanduste kohta täpsemat uurida. Et palju need maksma läksid? Ja kui tahaksin sellist lahendust( saan aru et neid uksi saab siis vastavalt oma mõõdule tellida) kuna oleks vaja lahendada lapse toas-kaldseinaga panipaik, siis millest peaksin alustama ja mida ei tohiks unustada?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere,
   minul ka kavas selline lükanduks - kas saaksid mulle ka koopia kirjast panna? Kui paks vineer ja kas ei lähe liiga raskeks ega kooldu/hakka mängima? Lihtsalt üks leht vineeri? Atäh!

   Kustuta
 5. Tere Miina!

  Kahjuks ma ei suutnud seda kirja postkastist leida ja usun, et sellest kommentaarist võib samuti vähe kasu olla.
  Ma mäletan, et meil üks ustest oli kõver küll. Juba kohe alguses ning selliseks ta ka jäi. Uksed rasked ei olnud,no vähemalt lükates, väga hästi liuglesid. Hinnaklassi on praegu tagantjärgi üsna raske meenutada, aga ilmselt pigem odavam. Tasub ehk lihtsalt pakkujatelt küsida, millises hinnaklassis neil on, sest meie puhul oli tegemist tuttavaga. Vineeri paksus võis olla max 2cm. Kuna umbes pool aastat hiljem kolisime me ära, ei oska ma arvata, kuidas nad vastu pidanud on.

  VastaKustuta