03 september, 2015

Rootsi sisustuspood Room99.se

Ma veedan päris palju aega Instagramis ning eile sattusin @room99_inredningsbutiken kontole, millelt omakorda liikusin edasi www.room99.se e-poodi. Ma ei lootnudki, et ma sealt midagi tellida saan, lihtsalt jäin kaupu uudistama. Üks hetk märkasin, et nad saadavad kaupa ka välismaale, alates 69 SEK postikulu. Sattusin kohe väga põnevile, sest selles poes on tohutult palju vingeid asju ning hinnad on täitsa kobedad. Pole küll odavad, aga mitte ka üüratult kallid.

Tellisin lastetuppa kaks suurt paberkotti asjade hoiustamiseks. Need on nii lahedad! Lisasin soovinimekirja veel mõned asjad, mida lastetoa sisustamiseks ideaalselt kasutada saaksin, sest värviskeem on täpselt see, mida vaja, türkiis ja aprikoos.

kastid: link  . lamp "aprikoos": link . lamp "mint": link . paberkott "silmad": link . paberkott "ABC": link


2 kommentaari:

 1. Need kastid on väga-väga ägedad. Tekkis tahtmine hüüda: !"Stop! Jagame postikulud. Tahan ka seda, teist ja kolmandat!" Aitäh jagamast.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No siis järgmisel korral! :)
   Peangi nüüd kindlaks tegema, kas kaup tuleb kenasti ja kiiresti. Tegelikult oli ühe paberkoti tarneaeg pikem. Huvitav, kas saadavad siis koos või eraldi!? :)

   Kustuta