06 september, 2015

Mööbliriide vahetus toolidel


Juba mitu kuud tagasi vahetasin esikus oleva pingi katteriide. Mööbliriiet oli mul Abakanist ostetud täpselt niipalju, et saaksin riide vahetada ka kahel taburetil, mis komplekti kuuluvad. Nendest ühte kasutasime seni remondi tegemisel. Sellepärast ta nii räbal välja näebki. Kuna ühele taburetile oli  vildikaga soditud, siis otsustasin mõlemad kergelt liivapaberiga üle lasta. Nii sain ka muu mustuse ja kuivanud pahtli eemaldatud. Vildikat hõõrusin enne tehnilise piiritusega. Võibolla kunagi lakin või värvin kõik kolm üle ka.
Kui pingiga läks mul umbes pool päeva, siis taburetid olid valmis 1,5 tunniga. Pingi pidin võtma osadeks, aga taburetil oli vaja vaid neli kruvi välja keerata, et istumisosa kätte saada. Vana kangas tuli kergelt maha ning uus läks veel lihtsamini peale.

 See pink ja taburetid on tegelikult osa vanast kööginurgast. Suurema pingi saatsin emale, pinke ühendanud vahedetaili viskasime ära ja söögilaud on meil ikka veel kasutuses.

4 kommentaari:

 1. Mul on nii hea meel, et sa jälle tee blogimise juurde ja enda imelise niši oled leidnud! Kujutan ette, et kui kunagi enda kodu sisustamiseks läheb, siis sirvin su blogi edasi-tagasi ikka korralikult!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
 2. Peaks vist ikka ka klambripüstoli endale soetama, sellega tunduvad projektid kohe poole lihtsamad!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Väga lihtsad! Kindlasti kulub majapidamisse ära. :)

   Kustuta