09 september, 2015

Kui köögis puudub vitriinkapp

 Kui köögimööblit tellisime, otsustasime, et ükski kapiuks ei tule läbipaistev. Nüüd tunnen mõnest sellisest uksest puudust, mis sest et köök tänu sellele müravabam on. Väga tore on ju kuivainepurke, taldrikuid, kruuse, klaase ja serviise läbi nende eksponeerida. Tegelikult on see nimekiri lõputu, mida kõike näitamiseks ritta sättida saab.

 Meie köögis on sissekäigu kohale ehitatud riiul. Selle idee peale tuli mu mees ja mina noogutasin kaasa. See on koht, kuhu saan oma eksponaadid asetada! Kokaraamatuid olen seal algusest peale hoidnud, teisi asju olen tõstnud üles-alla. Nüüd tegin köögi jaoks ühe trükise ning kuna üldmulje on köögis ja esikus must-valge, siis sobis ka see vana serviis kenasti välja panna. Kui ma ei eksi, siis on see minu vanaema kingitus vanemate pulmadeks. Ema kinkis selle edasi mulle.

Kõik teised trükised ja seinapildid on nähtavad Sisustusblogi.ee FB lehel SIIN.
2 kommentaari:

 1. Avastasin just selle blogi ja mulle niiii meeldib! Jään suure huviga uusi postitusi ootama! PS! lastetuba tundub olevat eriti mõnus, nii kihvt värvide-valik!
  Küll võiks olla ühel lehel rohkem postitusi, ei peaks nii palju klikkima ja saaks rahus pikemalt lugeda ja pilte vaadata :)

  www.dodolce.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vaatan selle klikkimise probleemi üle, kaks postitust võib tõesti liiga vähe olla. Postitused ei ole ju väga pikad ka.

   Lastetoast tuleb kunagi suurem postitus, praegu vara veel jagada. :)

   Kustuta