26 august, 2015

Köögitarvikud


Juhuslikult on mul kogunenud köögikappi päris palju muffiniteemalisi asju. Õnneks on nad kõik kuidagimoodi muffinite valmistamise juures kasulikud.
 • Ma alustasin ühe südamekujulise säilituskarbiga, mille ilmselt möödunud aastal kunagi Rimist ostsin. Sättisin sellesse kõik muffinipaberid. Hiljuti sain sealt samast juurde ka teise, sest paberid ei tahtnud enam ära mahtuda. Imekombel sobivad nad välimuselt väga hästi kokku.
 • Mappi vajasin ma väljaprinditud retseptide hoiustamiseks. Nad on mul küll kilede vahel, aga kapis kippusid oma kohalt ära libisema ja ette jääma. Mapp on pärit käimasolevalt Maxima koolilaadalt.
 •  Internetist on mulle silma jäänud tikkude otsa kinnitatud paberist kujundid, mida saab kaunistuseks muffinitesse torgata. Kaubamaja kodumaailmast leidsin paberid, millel olid sellised asjad kaasas. Väga edukalt saab selliseid asju ka ise teha!
 • Kahed "Tulbi" nimetusega muffinipaberid on mul ostetud Soomest, Clas Ohlsonist. Eestis on selliseid asju müügil kindlasti www.suhkrukunst.ee e-poes.

4 kommentaari:

 1. Väga ilus värvide kombinatsioon. :)

  VastaKustuta
 2. Suuremates Koduextrates olen ka üsna laia muffinipaberite valikut näinud :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma olen seal vaadanud küll. Valik uueneb ka mingi aja tagant, aga ma vist olen sealt ainult üleni valgeid ostnud. :)

   Kustuta